Battlefield 5 Battle Royale modunun çıkış tarihi belli oldu!

DICE’den gelen açıklamaya göre Battlefield 5’in battle royale modu Mart 2019’da gelecek. Bu mod 64 oyuncuya kadar destek sunarken, oyuncular dörtlü takımlar halinde mücadele edecekler.

Son dönemlerin en gözde oyun türleri arasında yer alan Battle Royale modunun Battlefield 5’e uğraması kaçınılmazdı. DICE’ın resmi sitesinde açıklanan yol haritasına göre Firestorm adlı Battle Royale haritası, Mart 2019’da gelecek.

64 oyuncuya kadar destek sunacak olan Firestorm‘da oyuncular dörder kişilik takımlar şeklinde mücadele edecekler.

Mart 2019‘da gelecek olan Firestorm haritası ile oyuncular tabiri caizse eğlencenin dibine vuracaklar. Firestorm haritası ile oyunları yeniden bambaşka bir atmosfere davet eden yapımcılar, yıkım temasıyla oyuncuları oldukça etkileyecek.

Grand Operation adı verilen oyun modu ile birlikte, Battle-Royale benzeri mekanikler oyunculara sunalacak. 64 kişilik bu mod, günlerce sürecek bir savaşa sahne olacak ve cephede ölümün dönüşü olmayacak. Hikaye desteği bulunacak bu oyun modu, dinamik yapısıyla türe yeni bir soluk getirecek. Oyuncuların ilgisi sürekli olarak ara sahneler ve sürekli değişen savaş bölgeleriyle yüksek tutulacak.

Önceki İçerikAirPower ne zaman satışa sunulacak?
Sonraki İçerikWhatsApp Brezilya seçimlerinde nasıl suiistimal edildi?