Burcuna göre erkekleri tanıma rehberi


Burcuna göre erkeğinizi tanıyın! Erkeklere yaklaşırken burçlarının özelliklerine göre davranmak lehinize sonuçlar elde etmenizi sağlayabilir. İşte burcuna göre erkekleri tanıma rehberi

 


KOÇ BURCUOnu nerede bulabilirsiniz?Futbol sahasında arkadaşlarıyla oynarken veya açık hava yarışmalarına katılırken onu izlemeye gidin. Fiziksel aktivitelere bayılır!


Sevdiği tipi Spor takılan, maceracı tipleri sever. Hayatı dolu dolu yaşayanlar hayallerini süsler. Onun için hoş bir sürpriz ne olabilir? Bu sportmen erkeğe güzel bir sürpriz yapmak istiyorsanız, onu herhangi bir oyuna davet edin ve kazanan için belli bir ödül kararlaştırın.


BOĞA BURCUOnu nerede bulabilirsiniz?Boğa’lar pahalı restoranlar, iyi şaraplar, lüks otelleri severler. Bir Boğa’ya rastlamak istiyorsanız paranın bol harcandığı yerlere bakmalısınız.


Sevdiği tipi Evde mum ışığında güzel bir akşam yemeği hazırlayın. Boğa’lar evcil erkeklerdir, bu tür sürprizlere bayılırlar. Onlar için önemli olan kaliteli ortam ve özenle hazırlanmışlardır. Boğa erkeği utangaç, duygusal ve lüks yaşayan kızları sever. Onun için hoş bir sürpriz ne olabilir?


İKİZLER BURCUOnu nerede bulabilirsiniz? Eğlenceyi seven İkizler erkeğini arkadaş partilerinde bulabilirsiniz. Saatlerce bıkmadan usanmadan dans edebilir.


Sevdiği tipi Çekingen olmayanları sever. İlla ki o söze başlasın diye beklemeyin, sohbeti siz de başlatabilirsiniz. Onun için hoş bir sürpriz ne olabilir? İkizler erkeği akıllı kızları sever. Onu etkilemek için vücudunuzu değil aklınızı kullanın. Herkesin vücutlarını kullandığı bu dönemde akıl yolunu seçen birçok hoş bir sürpriz olabilir.


YENGEÇ BURCUOnu nerede bulabilirsiniz? İçine kapanık Yengeç erkeğine bir parkta gazete okurken veya bir kütüphanede kitaplara bakarken rastlayabilirsiniz. Zekice bir iltifatla kabuğundan dışarı çıkmasını sağlayabilirsiniz.


Sevdiği tipi Bir Yengeç erkeğiyle birlikte olmak istiyorsanız, çoğu zaman evde kalmaya veya yıldızların altında dolaşmaya hazır olun. Onun için hoş bir sürpriz ne olabilir? Yengeç’ler göz temasına çok büyük önem verirler. Yardıma ihtiyacınız olduğunda, bunu hiçbir şey söylemeden, gözlerinizle isterseniz, mest olacaktır.


ASLAN BURCUOnu nerede bulabilirsiniz? Nerede güneş ve eğlence varsa, Aslan erkeği oradadır, iyi zaman geçirebildiği her yerde bir Aslan bulabilirsiniz.


Sevdiği tipi Kendinden emin, sosyal kadınları sever. Bir Aslan’la aşk yaşamak onunla sahne ışıklarını paylaşmak demektir. Onun için hoş bir sürpriz ne olabilir? En gözde partilere davetiye bulun ve birlikte gidin. Sonra da ikiniz için özel bir parti yapmanız hiç fena olmaz. İlgili ve düşüncelidir. Doğru ilişkiyi bulduğunda bencillik sini düşürür ve gerçek yüzünü gösterir.


BAŞAK BURCUOnu nerede bulabilirsiniz? Bu atletik erkeği sabah kumsalda koşarken veya spor salonlarında bulabilirsiniz.


Sevdiği tipi  Klasik bir arkadaş olan, düşüncelerini söylemekten kaçınmayan bir hoşuna gider. Onun için hoş bir sürpriz ne olabilir? Birlikte su kayağı yapın.  Öğleden sonra da ona teklif edeceğiniz bir yüzme sefasına hayır demez!


TERAZİ BURCUOnu nerede bulabilirsiniz? Mars onu çılgın yapmadığı sürece tembel Terazi erkeğini tembellik yaparken bulursunuz. Kafanızı kaldırın ve aşk bekleyen miskin kuşlara bir göz atın!


Sevdiği tipi Kolay elde edebileceği tipleri sever; çünkü çok uğraşmaktan ve ısrarcı olmaktan çekinir. Onun için hoş bir sürpriz ne olabilir? Havuz kenarında dikilin ve yanınızdan geçerken onu suya atın. Peşinden siz de atladıktan sonra kurulandığınızda sizi seyretmesine izin verin.


AKREP BURCUOnu nerede bulabilirsiniz? Bekar Akrep erkeği sıcağı sever. Onu yazın sahilde veya havuz kenarında güneşlenirken, kışın da sauna veya solaryumda bulursunuz.


Sevdiği tipi Cinsel bakımdan ona uyan ve yüksek libidosuyla başedebilen bir Akrep erkeği için idealdir. Onun için hoş bir sürpriz ne olabilir? Eve geldiğinde en kırmızı rujunuzu sürün. En seksi kırmızı elbisenizi giyin!


YAY BURCU Onu nerede bulabilirsiniz? Parti ve kokteyllere mümkün olduğu kadar sık katılın. Mutlaka sosyal Yay erkeğine rastlarsınız.


Sevdiği tipi Yay erkeği eğlenceyi ve aşkı sevenleri tercih eder. Günde 24 saat, haftada 7 gün ilgi beklemeyen lar ise tam onun tipidir. Onun için hoş bir sürpriz ne olabilir? Onun kadar iyi poker oynadığınızı gösterin. Bu onu gururlandıracaktır. Üstelik oyunun sonunda ikiniz de kazanacaksınız!


OĞLAK BURCUOnu nerede bulabilirsiniz? Oğlak erkeği vaktini genelde yalnız geçiren bir tiptir. Onu jogging yaparken veya bir kafeteryada tek başına kahvesini yudumlarken bulabilirsiniz.


Sevdiği tipi Akıllı, ciddi kadınları sever. Size hayran olmasını istiyorsanız, hayattan ne istediğiniz! ve onu nasıl elde edeceğinizi bilmelisiniz. Onun için hoş bir sürpriz ne olabilir? Yatağınıza ipek nevresimler takın, mum İşığında romantik bir hazırlayın.


KOVA BURCUOnu nerede bulabilirsiniz? Akıllı Kova çok konuşkan bir tiptir. Onu en çok konferans salonlarında ve kitap satan mağazalarda bulabilirsiniz.


Sevdiği tipi Akıllı kadınları sever. Onun beğenisini kazanmak istiyorsanız her konuda sohbet etmeye hazır olmalısınız. Yani, kültür şart. Onun için hoş bir sürpriz na olabilir? Dürüstlük onun en çok önem verdiği özellikler arasındadır. Ondan ne istediğinizi açık açık söylemeniz ve dürüst olmanız, hoş bir sürpriz için yeterlidir.


BALIK BURCUOnu nerede bulabilirsiniz? Balık’lar yüzmeyi severler; onları dalgalarda sörf yaparken veya kışın bile havuzda yüzerken bulursanız şaşırmayın.


Sevdiği tipi  Hayatın para biriktirmek için değil, aşk için olduğunu düşünüyorsanız, tam onun tipisiniz.

Önceki İçerikBoyamak iyi gelir
Sonraki İçerikEmzirmek, bebek için olduğu kadar anne için de gerekli!