‘Keeping Up with the Kardashians’ programı sona eriyor!

Dünyaca ünlü televizyon yıldızı Kim Kardashian, sosyal medya hesabı üzerinden hayranlarını üzen bir açıklama yaptı. Kardashian, ailesi ve kendisinin günlük hayatını konu edinen ‘Keeping Up with the Kardashians’ programının 20. sezonu ile birlikte sona ereceğini açıkladı.

Aldıkları kararın zor olduğunu belirten ünlü yıldız, “14 yılın, 20 sezonun, yüzlerce bölüm ve sayısız yan şovun ardından bizi bunca yıldır iyi günde kötü günde, mutlulukta, kederde, birçok ilişki ve çocuklu dönemlerde izlemiş olan seyircilere büyük minnet duyuyoruz. Bu yolda tanıştığımız sayısız kişiyi ve harika anıları sonsuza dek saklayacağız” dedi.

İlk olarak 2007 yılında E! kanalında yayınlanan program, ev halkına ait yaşamlarını kayıt altına aldıran tabloid bir başkahraman olan Kim Kardashian ve onun renkli ve karışık ailesini konu alıyordu. Ekrana yansıdığı kadarıyla aile üyeleri sık sık tartışır, hatta fiziksel şiddete varan kavgalar ederdi. Ancak sonunda daima aile olgusu ön plana çıkarılır ve tartışmalar sona ererdi.

FİNAL SEZONU 2021’DE

Kardashian ve Jenner aile üyelerinin fenomenleşmesini ve dünyanın en zenginleri listesine girmesinin kapılarını açan program, televizyon tarihindeki en yüksek kazançlı reality show programı olarak tarihe geçmişti.

Programın final sezonu ise 2021 yılında yayınlanacak.

FOTOĞRAFLAR: SPLASH NEWS/ INSTAGRAM

Önceki İçerikSon dakika… Ankara için kritik koronavirüs açıklaması! Bu ay sonunda görülecek
Sonraki İçerikDünyanın gözü kulağı bu açıklamada! Trump bugün duyuracak