Meral Akşener: 5 yıldır uğramadığımız iftira kalmadı

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 5 yıldır iftiralara uğradıklarını belirterek, ”Çok ağır iftiralara uğradık. Buna dikkat etmemin nedeni ilçelerde dolaşırken vatandaşlarımız da bunları söylediler. Bugün en ağır sözleri söyleyenlerin utandıklarını biliyorum. 5 yıldır uğramadığımız iftira kalmadı. En büyük hakem Allah’tır” dedi.

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Aksaray’ın Eskil, Sultanhanı ve Ortaköy ilçelerini ziyaret edip, esnafla sohbet etti.

“Esnafın sıkıntılarına çözüm bulmak için çalışıyorum”

Propaganda amaçlı gezmediğini belirter Akşener, “Sıkıntılarınızı sorunlarınızı not alıyorum. Esnafımızın derdini, problemini kamuoyuna yansıtmak, çözüm bulmak için çalışıyorum. Seçim olmadığı için oy istemek için de gezmiyoruz. Bunu özellikle belirtmek istiyorum” dedi.

Kent merkezinde partililerle birayaya gelen İyi Parti lideri, 5 yıldır iftiralara uğradıklarını belirterek, şunları söyledi: ‘‘Bugün burada içimi çok acıtan sözler duydum. Her arkadaşımız sözüne başlarken en çok ‘iftiraya, hakarete uğrayan insanlarız’ dediniz. Doğrudur. Çok ağır iftiralara uğradık. Buna dikkat etmemin nedeni ilçelerde dolaşırken vatandaşlarımız da bunları söylediler. Bugün en ağır sözleri söyleyenlerin utandıklarını biliyorum. 5 yıldır uğramadığımız iftira kalmadı. En büyük hakem Allah’tır. Ben neden buna dikkat çekmek istedim. İlçelerde dolaşırken vatandaşlar bana ‘Size büyük hakaretler edildi” diye konuştu. (DHA)

 

Önceki İçerikDışişleri Bakanlığı Sözcüsü Aksoy: Yunanistan, diğer dinlere saygı konusunda bize söz söyleyecek en son ülkedir
Sonraki İçerikRifat Serdaroğlu’nun ‘Doğru Parti’si kuruluyor