MFÖ konserinin iptal nedeni ortaya çıktı

MFÖ‘nün 27 Ağustos Perşembe akşamı Bodrum Antik Tiyatro’daki konserinin iptal edilme nedeni ortaya çıktı. Geceyi organize eden Kerki Solfej, konserin operasyonel sebeplerden dolayı ertelendiğini duyurdu. Sosyal medyada ise hiç bilet satılamadığı için konserin iptal edildiği iddiası ortaya atıldı.

900 BİLET SATILDI

Sıfır bilet dedikodusu üçlüyü kızdırdı. İddiaya göre 1500 kişilik alan için ilk etapta 900 bilet satıldı. Konser gününe kadar tüm biletlerin satılmasını bekleyen grup üyeleri, anlaştıkları ücret zamanında yatmadığı için sahneye çıkmama kararı aldı.

MFÖ konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: “Konser, organizasyon firmasının finansal ve organizasyonel şartları yerine getirmemesi sebebiyle iptal edilmiştir. İptal sebebiyle ilgili diğer iddialar gerçeği yansıtmamaktadır.”

“ORTAK KARARLA İPTAL EDİLDİ”

Kerki Solfej, grupla aralarında yaşanan anlaşmazlık hakkında şu açıklamayı yaptı: “Konser için satılan resmi bilet 401 adet, etkinliğin resmi bilet geliri 51 bin liradır. Bu rakam grup üyeleri ve menajerleriyle paylaşılarak teknik, konaklama, ulaşım ve sair giderler tarafımıza ait olacak şekilde organizasyonu gerçekleştirme talebimiz olmuştur. Ancak grubun sahneye çıkmak için 70 bin lira talep etmesi neticesinde, alınan ortak kararla konserin iptali kararlaştırılmıştır.”

MFÖ’DEN MASTE TAK ŞARKISI

Önceki İçerikCumhurbaşkanı Erdoğan: Düşmanlarımıza hodri meydan diyoruz
Sonraki İçerikOnur Buldu ile Duygu Koz’un mutlu günü