Nevzat Demir Tesisleri’nde derbi alarmı!

Medipol Başakşehir ile oynanacak Ziraat Türkiye Kupası maçı ve sonrasında da ligdeki Fenerbahçe derbisi nedeniyle, Beşiktaş’ın Ümraniye’deki tesislerinde adeta olağanüstü hâl ilan edildi. Final haftasında bir dizi önlemler alındı.

İşte Beşiktaş’ta alınan tedbirler:

TESİSLER BÜTÜN GİRİŞ VE ÇIKIŞLARA KAPATILDI

Beşiktaş’ta yönetim ve teknik heyet aldığı karar doğrultusunda tesisleri bu hafta itibariyle misafirlere kapattı. Pandeminin zararlarını en çok yaşayan kulüplerinden olan siyah-beyazlılar, bu virüsün bir kez daha takıma sıçramasını istemiyor.

Bu yüzden takımın tesislerde bulunduğu zamanlarda içeriye asla misafir alınmayacak.

SADECE AİLENİZLE VAKİT GEÇİRİN, YORULMAYIN

Sabah’ın haberine göre siyah-beyazlılarda futbolcular hafta boyunca evden tesise, tesisten de eve şeklinde yaşamaya başladı. Bu kritik haftayı herhangi bir sorunla karşılaşmadan atlatmak isteyen Beşiktaş’ta futbolculara da “Tesis dışında sadece ailenizle vakit geçirin. Kendinizi mümkün olduğunca yormayın” denildi.

FUTBOL DIŞINDAKİ KONULARLA İLGİLENMEYİN

Kartal’ın gündeminde birçok konu bulunuyor. Ancak bunlar hafta itibariyle rafa kaldırılmış durumda. Siyah-beyazlılar, Başakşehir ve Fenerbahçe maçları öncesinde tesislere saha dışında bir konu taşımayacak. Özellikle futbol gündemini meşgul eden muhabbetlerden uzak durulması istendi.

Önceki İçerikAydın’da kaçak kazıdan tarihi küp çıktı!
Sonraki İçerikSon dakika… İple ağaca bağladıkları adamı döve döve öldürdüler!