Rafet El Roman hayranına ‘Sesin kötü’ dedi, başı derde girdi

Rafet el Roman, Mersin’de bir AVM’de konser verdi. Çıkışta Sümeyye A. isimli hayranı, kendisine sesini dinletip yorum istedi. El Roman, kızı dinledi ama yeteneksiz buldu. Sabah’tan Atakan Irmak’ın haberine göre; olayın ardından genç kızın sevgilisi Ümit Ö., ünlü şarkıcıyı telefonla arayıp hakaret ve tehdit etti. Savcılığa başvuran El Roman, “O adama telefon numaramı, intikam için sesini beğenmediğim kız verdi” dedi.

UZLAŞTIRMA BÜROSUNU GÖNDERİLDİ

Savcılık, soruşturma başlattı. Sümeyye A. hakkında kişisel verileri, hukuka aykırı olarak ele geçirmek veya yaymak suçundan dava açıldı. Ümit Ö. hakkındaki dosya ise uzlaştırma bürosuna gönderildi.

El Roman, şahsı affetmedi. Ümit Ö. hakkında, gönderdiği mesajda sinkaflı sözler ve tehditler bulunduğu gerekçesiyle iddianame düzenlendi. 4 yıla kadar hapsi istenen Ümit Ö., Asliye Ceza Mahkemesi’nde yargılanacak.

‘SEVGİLİME SARKTIĞINI DÜŞÜNDÜM’

Soruşturma kapsamında El Roman’a sesli mesajlarla hakaret ve tehdit ettiği belirlenen Ümit Ö.’nün ifadesine başvuruldu. Ümit Ö., amacının tehdit etmek olmadığını, ancak birlikte yaşadığı insana sarkıntılık edildiğini düşünüp, bunun verdiği sinirle yanlış anlaşılabilecek şeyler söylemiş olabileceğini belirtti.

Sol Yanım 7. yeni bölüm 2. fragmanı

Önceki İçerikTrump’ı engellediler, 51,2 milyar dolar değer kaybettiler
Sonraki İçerikMHRS ile corona virüs aşı randevusu nasıl alınır? (MHRS aşı randevu ekranı)