Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan operasyonla ilgili flaş açıklama: Yargımız hesap soruyor!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları:

Konya’da salgın döneminde hiçbir hastamızı mağdur etmedik. Gelişmiş ülkelerin bile hazırlıksız yakalandığı bu hastalığı, sağlık çalışanlarımızın gayretiyle ve sağlık altyapımızla en az sıkıntıyla atlatmaya çalışıyoruz. Sizlerin desteği de çok önemli.

 Sadece kendimiz ve çevremizdekiler değil, sokaktaki herkes için kurallara uymamız gerekmektedir. 

KRİTİK GELİŞMELERİN YAŞANDIĞI BİR SÜREÇTEN GEÇİYORUZ

Gezi olaylarından 15 Temmuz’a kadar yaşanan süreçteki her hadisenin bir sonrakinin provası olduğunu görüyoruz.

FETÖ devletin içine sızdırdığı militanlarıyla demokrasimizi hedef alırken bölücü terör örgütü de milli birlik ve bütünlüğümüze kastetti.

Terörün bizden kopardığı canlara paha biçemeyiz.  Maddi zararı tazmin edersiniz fakat katillerden ve azmettiricilerinden hesap sormazsanız vicdanlarda kanayan yaraları iyileştiremezsiniz.

Bu ülke, geçmişte yapanın yanına kar kaldığı, darbecilerden eli kanlı katillere kadar birilerinden hesap sorulamadığı dönemler yaşamıştır.

“ER YA DA GEÇ”

Unutulmamalıdır ki cezasız kalan her suç faili daha da azgınlaştırır. Maalesef bu ülke birilerinden hesap sorulamadığı dönemler yaşamıştır. Hukukun üstünlüğü yerine üstünlerin hukukunun yürürlükte olduğu dönemler artık geride kalmıştır.

Ağır ağır ilerlese de adaletin gideceği yere er ya da geç varacağına inanıyorum.

KOBANİ OLAYLARI SORUŞTURMASI

Yargımız nasıl 15 Temmuz’un hesabını soruyorsa bölücü örgütün uzantılarından da 6-8 Ekim olayları ve çukur eylemlerinin hesabını soruyor.

AK Parti’den küçük parçalar kopartarak bu davayı zayıflatma senaryolarını boşa çıkarmak için teşkilat yapımızı daha da güçlendireceğiz.

 

Önceki İçerikAratos anıt mezarı’nın ayrıntıları ortaya çıkarıldı
Sonraki İçerikSivasspor’da Rıza Çalımbay, Avrupa Ligi için iddialı konuştu!