Son dakika… MHP lideri Bahçeli’den Biden’a ‘soykırım’ tepkisi!

MHP lideri Bahçeli’nin açıklamalarından satır başları şöyle;

Tarih sahnesinde onlar yokken biz vardık. Gün gelecek onlar yine olmayacak ama biz hep var olacağız. Hainler güç birliği yapıyor, üstümüze saldırıyor, hamdolsun dağları deviririz. Taviz vermeyiz, teslim olmayız, yılgınlık göstermeyiz.

Terör örgütleriyle görülecek acıklı bir hesabımız vardır. Terörle mücadelede çok boyutlu ve karmaşık bir süreçtir. Seri katillerle değil aynı zamanda onları kiralayan, kullanan, silah, eğitim desteği sağlayan ülkelerle de kıran kırana bir mücadele sürdürmektedir.

Dost ve müttefik sandığımız bu ülkelerin asıl gayreti Türkiye’nin boyun eğmesidir. PKK cinayet ve ihanet kuklasıdır. Bize dost diye seslenen ama postumuza saman doldurmak için zaman kollayan mihrakları biliyoruz.

Saf değiliz, dostumuzun da düşmanımızın da her an değişeceğinin nihayetindeyiz. Bizim değişmeyen inancımız ise şudur; Türk’ün Türk’ten başka dostu yoktur.

PENÇE YILDIRIM-ŞİMŞEK OPERASYON

Yuvalanan terör örgütüne yurt içinde ve yurt dışında darbe üstüne darbe vurulmaktadır. Kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerimizle övünüyorum. Operasyona katılan evlatlarımızın alınlarından öpüyorum. 

CENEVRE’DE KIBRIS GÖRÜŞMELERİ

Kıbrıs’ta bağımsız, eşit, egemen iki devletli çözümden başka bir yol kalmadı

BIDEN’IN ‘SOYKIRIM’ İFADESİ

Biden’ın 24 Nisan 2021 tarihli yazılı açıklaması tarihe kara bir leke olarak düşmüştür. Biden hakikatten baymış. Yalanın üzerine inşa edilmiş bir propagandadır.

Önceki İçerikDolar kuru bugün ne kadar? (26 Nisan 2021 dolar – euro fiyatları)
Sonraki İçerikSüper Lig’de Denizlispor yarın Kayserispor’a konuk olacak