‘Survivor’ Ardahan gönlünü Tuğçe Ergişi’ye kaptırdı

ABONE OL

‘Survivor 2020’ ile tanınan Sadık Ardahan Uzkanbaş, yarışma sonrası sosyal medya paylaşımları ve konuk olduğu programlarla gündeme sık sık geldi. Survivor’da sık sık kullandığı ‘Babuş’ kelimesiyle dikkatleri üzerine çeken Ardahan, sempatik tavırlarıyla da sevilen isimlerden biri haline gelmişti.

Survivor Ardahan aşkı adadan döndükten sonra bir başka programın yarışmacısında buldu. Ardahan, ‘Kısmetse Olur’da ve Bu Tarz Benim’de yer alan Tuğçe Ergişi ile aşk yaşamaya başladı.

Ardahan ve Tuğçe Ergişi, ilişkiye başladığını sosyal medya hesaplarından duyurdu. Tuğçe Ergişi paylaştığı hikayede “Durdum durdum en romantiğini buldum” ifadelerini kullandı.

‘Bu Tarz Benim’ yarışmasıyla ünlenen Tuğçe Ergişi, Yılmaz Morgül’e olan benzerliğiyle sosyal medyada epey konuşulmuştu. Şimdilerde modellik yapan yarışmacının estetikle değişimi de bir dönem gündeme damga vurmuştu.

Elmacık kemiklerini belirginleştiren, burnunu yaptıran, dudaklarını kalınlaştıran Ergişi, bambaşka bir görüntüye kavuştu. Tuğçe Ergişi, yaptırdığı estetiklerle ilgili ‘Bir estetiksiz bendim, yaptırdım, canım sağolsun’ şeklinde açıklama yapmıştı.

Önceki İçerikİbrahim Kalın’dan Macron’a fotoğraflı yanıt!
Sonraki İçerikResmi Gazete’de yayımlandı! SPK’dan yeni tebliğ